Nasi artyści (HR Skład)

Z początku „Humanistyczny rap” był wyłącznie akcją promującą hip-hop, który wspiera samorozwoju. Z czasem jednak wyklarował się również inny pomysł. Zebrało się czterech znajomych, którzy nagrywają ze sobą od kilku lat i tak powstał „HR Skład” (Pasteż, Jaguarrr, Miłosz HR, S.K.I.L). Miłosz HR (teraz już Nomada) końcem 2017 roku odszedł do składu. Kolejną osobą, która opuściła naszą grupę był S.K.I.L, który z braku zajawki zaprzestał nagrywać w połowie 2019 roku. Obecnie koncertujemy razem oraz planujemy wydać wspólną płytę. Każdy z nas w międzyczasie pracuje również nad innymi projektami.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o konkretnym raperze więcej, to zobacz niżej.

6Jaguarrr – (ur. 29.12.1989 w Bielsku-Białej, właść. Jakub Strzałkowski) brat PPN-a. Hip-hopem zainteresował się w 6. klasie podstawówki za pośrednictwem muzyki Eminema oraz zespołów WWO i Kaliber 44. W gimnazjum, wraz z kumplem Dexterem nagrywał projekt, który niestety nie doszedł do skutku – mimo to, jeden z kawałków z tego albumu został puszczony przez szkolne „radio węzeł”. W wieku licealnym Jaguarrr nagrał swoją pierwszą solową płytę pt. „Pierwsza odsłona” (2011) (czytaj więcej)

 

7

Pasteż Per Nikt (PPN) – (ur. 06.10. 1992, właściwie Julian Strzałkowski) Współzałożyciel Humanistycznego rapu. Wcześniej korzystał z pseudonimów Pasteżsk8 (2009) i Pasteż (od 2010-2016). Swoją przygodę z rapem rozpoczął w 2009 roku, chociaż w 2007 roku wspólnie z bratem Jaguarrrem nagrał jeden utwór – numer jednak zaginął. PPN ma na swoim koncie sześć solowych płyt i trzy albumy kolaboracyjne… (czytaj więcej)

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s